رضا درودی

نهاد کتابخانه های عمومی دعوت به کار می کند

نوشته شده توسط رضا درودی. در اخبار

برچسب: , ,

ae7hyeltw3hysz0a3hnw12

منتشر شده در بهمن ۲۰, ۱۳۹۱ با ۰ دیدگاه

جهت همکاری در کتابخانه های تازه تاسیس در سراسر کشور؛ نهاد کتابخانه ها، فارغ التحصیلان دانشگاهی را دعوت به کار می کند.
مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد کتابخانه های کشور از دعوت به همکاری نیروهای جدید برای کتابخانه های عمومی تازه تاسیس در کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، حمیدرضا احمدی مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد کتابخانه ها از دعوت به کار نیروهای جدید برای کتابخانه های عمومی تازه تاسیس در سراسر کشور از طریق آزمون کتبی و شفاهی خبر داد و گفت: ثبت نام از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۸ بهمن ماه از طریق پورتال اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های کشور به آدرس:‌ www.iranpl.ir انجام خواهد شد و پیش بینی می شود در نیمه دوم اسفندماه آزمون به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شود.
احمدی در ادامه با اشاره به رشته های تحصیلی فارغ التحصیلان متقاضی همکاری در نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: جذب نیرو شامل رشته های مختلفی از جمله؛ کتابداری، الهیات، مدیریت امور فرهنگی، روانشناسی کودک، علوم تربیتی و … خواهد بود که به ترتیب نیاز در بخش های ستادی و کتابخانه ای مشغول به کار خواهند شد.
وی در ادامه افزود: ما به تفکیک هر استان نیاز سنجی می کنیم و تعداد نیروهای مورد نیاز را به همراه شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان دعوت به کار متعاقباً اعلام خواهیم کرد.
مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی نهاد کتابخانه های کشور در خاتمه خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی نهاد در ۲ مرحله انجام خواهد پذیرفت که در مرحله اول آزمون کتبی است و به صورت عمومی در سطح کشور برگزار خواهد شد و بعد از اعلام ۳ برابر ظرفیت پذیرفته شدگان از آنها برای مصاحبه حضوری و تخصصی دعوت خواهد شد تا نفرات نهایی از میان آنها جذب نهاد کتابخانه های عمومی کشور شوند.
منبع: نهاد کتابخانه های عمومی کشور http://www.iranpl.ir

به اشتراک بگذارید

درباره رضا درودی

رضا درودی

آرشیو نوشته‌های رضا درودی

بدون دیدگاه

هم‌اکنون دیدگاهی در نهاد کتابخانه های عمومی دعوت به کار می کند وجود ندارد. شاید دوست داشته باشید برای خود را بیافزایید؟

ارسال دیدگاه