رضا درودی

بزرگترین کتابخانه رو باز دنیا +عکس

نوشته شده توسط رضا درودی. در گوناگون

برچسب: , ,

184224_355

منتشر شده در تیر ۲۰, ۱۳۹۲ با ۰ دیدگاه

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، کتابخانه های روباز یکی از روش های مرسوم در تشویق مردم به افزایش مطالعه است. این کتابخانه ها به خاطر انکه نیازی به فضاهای بزرگ و سربسته ندارند در هر منطقه ای قابل برپایی هستند.”ماسیمو بارتولینی” هنرمند ایتالیایی به تازگی بزرگترین کتابخانه روباز دنیا را افتتاح کرده است. این کتابخانه در یکی از پارک های کشور “بلژیک” قرار دارد و در آن می توانید کتاب هایی در رشته های تحصیلی متفاوت را پیدا کنید.
“ماسیمو بارتولینی” هنرمند ایتالیایی به تازگی بزرگترین کتابخانه روباز دنیا را افتتاح کرده است. این کتابخانه در یکی از پارک های کشور “بلژیک” قرار دارد و در آن می توانید کتاب هایی در رشته های تحصیلی متفاوت را پیدا کنید.

این کتابخانه که استفاده از آن برای عموم آزاد است خدمات متفاوتی را ارائه می دهد ولی به خاطر اینکه در فضای عمومی یک پارک بنا شده است هیچ کامپیوتر و یا میزی در آن پیدا نمی شود و باید از کتاب ها در جای دیگری استفاده کرد.

بازدید کننده ها می توانند از این کتابخانه، کتاب قرض بگیرند، بخرند و یا اینکه کتاب هایشان را با کتاب های دیگر تعویض کنند. البته این کتابخانه مشکلات خاص خودش را نیز دارد و برای مثال نمی توان شب ها از آن استفاده کرد و یا اینکه در صورت بارش باران بیشتر کتاب ها خیس خواهند شد.

به اشتراک بگذارید

درباره رضا درودی

رضا درودی

آرشیو نوشته‌های رضا درودی

بدون دیدگاه

دیدگا‌ها برای بزرگترین کتابخانه رو باز دنیا +عکس بسته شده‌اند.