رضا درودی

برپایی نمایشگاه آثار برگزیده جایزه اندرسن در کتابخانه کانون

نوشته شده توسط رضا درودی. در اخبار

برچسب: , , , , ,

hk

منتشر شده در دی ۰۹, ۱۳۹۲ با ۰ دیدگاه

 به گزارش لیزنا، در این نمایشگاه که از اول دی ۹۲ برپا شده علاقه‌مندان می‌توانند از ۵۸ اثر منتخب این جایزه معتبر بین‌المللی که بیشتر به زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی است و در میان آن‌ها ۷ اثر تصویرگری شده توسط محمدعلی بنی‌اسدی قرار دارد، دیدن کنند.

بر اساس گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب‌های « بی‌بی و بابا»، «آفتاب آفرینش»، «سایه‌های مهربان»، «گل بادام» و «شازده کدو» از جمله آثار تصویرگری‌شده محمدعلی بنی‌اسدی کاندیدای دریافت این جایزه در سال ۲۰۱۲  است که به نمایش گذاشته شده است.

جایزه هانس کریستیان اندرسون همه‌ساله به یک تصویرگر و یک نویسنده برتر اهدا می‌شود که در سال ۲۰۱۲ به “پیتر سِیز” و “ماریا تِرِسا” تعلق گرفت.

بازدید از این نمایشگاه تا پایان دی ۹۲ همه روزه به جز پنج‌شنبه، جمعه و روزهای تعطیل رسمی از ساعت ۸ تا ۱۶ برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

 گفتنی است، کتابخانه مرجع کانون در هر ماه مجموعه‌ای از منابع کتابخانه‌ای خود را به صورت ویژه و با موضوع‌های مختلف معرفی و در معرض دید علاقه‌مندان به حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان قرار می‌دهد.

این کتابخانه در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، مجتمع فرهنگی و هنری شهید ملک‌شامران کانون واقع شده است.

به اشتراک بگذارید

درباره رضا درودی

رضا درودی

آرشیو نوشته‌های رضا درودی

بدون دیدگاه

هم‌اکنون دیدگاهی در برپایی نمایشگاه آثار برگزیده جایزه اندرسن در کتابخانه کانون وجود ندارد. شاید دوست داشته باشید برای خود را بیافزایید؟

ارسال دیدگاه