رضا درودی

دادگستری کتابدار استخدام می کند

نوشته شده توسط رضا درودی. در اخبار

برچسب: , ,

index

منتشر شده در آذر ۱۳, ۱۳۹۲ با ۰ دیدگاه

به گزارش لیزنا، دادگستری جمهوری اسلامی ایران از دانش آموختگان لیسانس و فوق لیسانس رشته کتابداری (زن و مرد) در شهر تهران دعوت به همکاری کرده است.

 متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت  www.dadiran.ir مراجعه و مراحل ثبت نام را از تاریخ ۱۲ تا ۲۳ آذر طی نمایند و نسبت به واریز مبلغ ۱۱۴۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون استخدام اقدام نمایند.

 آزمون عمومی شامل: ۱ –معارف اسلامی ۲- ریاضی و آمار مقدماتی ۳- زبان انگلیسی عمومی ۴- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی ۵- زبان و ادبیات فارسی است. آزمون تخصصی شامل: سئوالات تخصصی از رشته‌های تحصیلی پیش‌بینی شده در شرایط احراز رشته‌های شغلی مندرج در آگهی تهیه خواهد شد. تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می‌شود.  آزمون چهار مهارت اولیه ICDL شامل: مهارتهای مبانی کامپیوتر، Windows ، Word ، Excel و تایپ ده انگشتی با سرعت حداقل ۱۵۰ حرف در دقیقه است. این آزمون حداکثر سه ماه پس از پذیرفته شدن در آزمون‌های عمومی، تخصصی و مصاحبه انجام می‌شود.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۲۰/۱۰/۹۲ لغایت ۲۶/۱۰/۹۲ با استفاده از کد رهگیری از سایت مذکور خواهد بود. تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه ۲۷/۱۰/۹۲ است.

به اشتراک بگذارید

درباره رضا درودی

رضا درودی

آرشیو نوشته‌های رضا درودی

بدون دیدگاه

هم‌اکنون دیدگاهی در دادگستری کتابدار استخدام می کند وجود ندارد. شاید دوست داشته باشید برای خود را بیافزایید؟

ارسال دیدگاه